BDC Boru Darbe Test Cihazı

BDC Boru Darbe Test Cihazı

BDC Boru Darbe Test Cihazı

Dış darbelere karşı üretmiş olduğunuz boruların deneyini yapmak ve ne kadar dayanıklılığı olduğunu kanıtlayıp tüketicilere sunmak istediğinizde  BDC Boru Darbe Test Cihazı ürününe yüzde yüz güven duyabilirsiniz. Standartlara uygun olarak tasarlanan ve kullanıcısının isteklerine göre şekil alabilen test cihazı plastik borularının ve kanal çevresine kademeli olarak uygulanan dış darbeye karşı dayanıklılığını ölçmek için kullanılmaktadır. Elektrik borularının üzerlerine belirlenen kütlelerin düşürülerek de test edilmesi sağlanmaktadır. Kütle düştükten sonra eğer boruda herhangi çatlama, kırılma olursa deney otomatik olarak duracaktır. Böylelikle hangi kütleye kadar dayandığı ölçülerek daha iyi sonuçlar alınmak üzere daha iyi üretim teknikleri geliştirilerek müşteriye garantili olarak sunulur.

Yaklaşık 7 kiloya kadar değiştirebilir düşme aralığı seçeneği ayrıca 100 mm ve 300 mm düşme yüksekliği ile rakiplerine bu konuda fırsat tanımayan  BDC Boru Darbe Test Cihazı güvenilir firma aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Ürünün biraz daha standart özelliklerinin bahsetmek gerekilirse, her çapa uygun geçer geçmez çelik mastar, profesyonelce hazırlanmış düşürme mekanizması, yüksek dereceli çelik vurma ağzı ile son derece kusursuz üretilmektedirler. Çeşitli numune çaplarına göre üretilerek sunulan cihaz tam set kütle ve çekiç ile satışa sunulmaktadır. Motor ile kontrolü sağlanan, kolay ve ergonomik ve bir kullanım tarzı olan test cihazı isteğe bağlı olarak düşme ağırlığı, düşme yüksekliği, yazılımlı özellikler, manyetik vinci ile karşınızdadır.

BDC Boru Darbe Test Cihazı

BDC Boru Darbe Test Cihazı üretmiş olduğunuz elektrik borularının kalite kontrol standartlarına uygunluğu ortaya çıkarmak ve bu şekilde daha çok müşteri hedef kitlesine ulaşarak başarı sağlamak istediğinizde bir tık kadar yakınızda olur. Paslanmaz ve bakıma ihtiyaç olmadan kullanım kolaylığı sunan ürün, yükseklik 40 cm, genişlik 12 cm ve 12 cm derinlik, 4 kilo ağırlığı ve ile performans sergilemektedir. Geniş bir kullanım kolları olan boruların test edilerek insanlara kusursuz sunulması sağlanır. Hemen şimdi yıllardır bu konuda hizmet veren firmanın internet sitesine girerek, ihtiyacınıza ve üretim kolunuza uygun olarak kusursuzca üretilen test cihazlarını inceleyebilirsiniz. Seçiminizi yaparken mutlaka firmayla iletişime geçmenizi öneririm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir