Biomadikal Test Cihazları Adana

Biomadikal Test Cihazları Adana

Biomadikal Test Cihazları Adana

Günümüzde özellikle biyomedikal alanda üretilen ve insanların hayatını kurtaran onlara yaşama ışığı veren tedavi araç gereçlerinin test edilmesi için Biomedikal Test Cihazları Adana firması aracılığıyla mümkün olur. En iyi ISO onaylı test cihazları, simülatörleri ve sonuç yazılımları ile rakiplerine fark atarak bu konuda ilk sırada yer alan firmanın gelin üretmiş olduğu ve piyasada kullanılan biyomedikal test cihazlarını inceleyelim. Biyomedikal malzeme test cihazları olarak da adlandırılan ve alanının en iyisi olan elektromekanik statik test makineleri, servo sisteme sahip olup yağsız en önemlisi de yüksek verimlilikte hizmet vermektedir. Yük hassasiyet oranı ile de biyomedikal alanda kullanıma hazır olan test makineleri aşırı yüklenmeye karşı her zaman kendini korumaktadır.

Elektromekanik statik test cihazları Biomedikal Test Cihazları Adana tarafından üretimi gerçekleşmektedir. Kullanıcıların, firmaların isteklerine ve kullanacakları malzemeye göre verimliliği ayarlanarak özel olarak tasarlanan test cihazları standart modelleri ile karşınızdadır. Özellikle implant ile üretilmiş sağlık aletleri için ölçüme uyumlu olan test cihazları basma, eğme ve çekme testleri için uygunluğunu kendi alanında kanıtlamayı başarmıştır. Statik test gerektiren biyomedikal standartlarına uygun test cihazlarını üretirken aynı zamanda da tasarım, üretim çalışanları sizlerle iletişimi kesmeyerek ihtiyacınıza uygun aparatları da üretmektedirler. Böylelikle en iyi ve en şeffaf test sonuçlarını alarak ürettiğiniz biyomedikaller hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, varsa hatalarınıza anında müdahale edebilirsiniz.

Biomadikal Test Cihazları Adana

Gelelim Biomedikal Test Cihazları Adana firmasının üretmiş oldukları biyomedikal yorulma test cihazlarına! Yüksek frekanslı biyomedikal test makinesi oldukça talep gören cihazlar arasındadır. Ürünün teknik özellikleri; bilgisayar usb veya Ethernet yoluyla bağlanabilen cihaz, 5kHz veya opsiyonel 10 kHz kapalı devre kontrol frekansı sağlamaktadır. +180.000 adım yüksek çözünürlüklü yük kontrolü sunan cihazın aynı zaman da SSI bağlantı imkanı vardır. kontrol edilmesi için ise 16bit voltaj veya akım gücü gerekmektedir. Uzaktan kumandası ise test cihazına kolay numune yerleştirilmesi için dizayn edilmiştir. Titreşim sönümleyici gövde ayakları ve numuneye özel çene tasarımları ile alanının şüphesiz en iyi olan cihazdan oldukça memnun kalacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir