Biomedikal Test Cihazları İzmir

Biomedikal Test Cihazları İzmir

Biomedikal Test Cihazları İzmir

İzmir ilinde sizlere kesintisiz ve en iyi biyomedikal test cihazları üretimi sağlayan Biomedikal Test Cihazları İzmir firmasında, en iyi onay almış test cihazları ve simülatörler üretilmektedir. Biyomedikal test ve ölçüm konusunda alanında uzman olan firma yıllardır bu alanda piyasaya sağlamış olduğu birbirinden başarılı ve rakiplerini kıskandıracak ürünler sürmüştür.

Teşhis ve tedavi için kullanılan medikal cihazların kalibrasyon ve verimlilik testlerini üretmiş oldukları birbirinden kaliteli test cihazlarıyla sağlamışlardır. Bir medikal cihazdan, ya da implantın doğru çalışıp çalışmadığını, eğer işlevini doğru yerine getiriyorsa milyar döngü testleri ile ne kadar dayanıklı olduğunun sonucuna ulaşabileceğiniz test cihazlarını, uygun fiyatlı olarak firmadan temin edebilirsiniz.

Test ve ölçüm cihazları üretiminde alanında uzman bir hizmeti en iyi şekilde yerine getiren Biomedikal Test Cihazları İzmir firması özellikle elektromekanik üniversal test makinelerini yüksek düzeyde doğruluk payı yüksek servo sisteme sahip cihazlarıyla piyasada yer almaktadır. Ürettikleri tüm cihazlar hassasiyet seviyesinde yüksek verimlilik ağlayan, yağsız çalışan ve aynı zamanda da çalışırken çevreye zarar vermeyen test cihazlarıdır. Elektromekanik test makinelerinde birden fazla test etme özellikleri de yer almaktadır. Yük hassasiyet sınıfı 0.5dir. İstenildiği taktirde yük ölçümü kapasitesi artırabilen biyomedikal test cihazların olurda aşırı yüklenildiği taktirde efektif zamanlama ve güvenli devreye girerek sorun ortadan kaldırılır. Sizlere profesyonel çözüm ortaklığı garantisi veren firmaya hemen şimdi ulaşabilirsiniz.

Biomedikal Test Cihazları İzmir

Biomedikal Test Cihazları İzmir özellikle implant test cihazları ile üretilen implantların güvenilirliği, dayanıklılığı, burkulması gibi sorunlarını test ederek ortaya bir çizelge koymaktadırlar. Elektromekanik biyomedikal cihazlarının testlerde kullanımına ise tamamen kullanıcı ihtiyaçlarına göre tasarlanmakta ve üretilmektedir. Masaüstünde veya zemin konumu için kullanılan modelleri 2 ye ayrılmıştır. Biyomedikal statik testlerde genellikle 10 kN, 20 kN ya da 50 kN kapasite de çalışabilen test cihazları isteğe göre de farklı kapasiteden de üretilebilmektedir. İşinin uzmanı ve en önemlisi de ISO standartlarına uygun hazırlamış oldukları test cihazları ile adını sürekli bu alanda ilk sıraya taşıyan İzmir’in en iyi firmaya güven duyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir