BSC Boru Sıkıştırma Test Cihazı

BSC Boru Sıkıştırma Test Cihazı

BSC Boru Sıkıştırma Test Cihazı

Büyük küçük her üretici firmanın üretmiş oldukları ürünleri bir takım testlerden geçirerek insanlara sunmaları gerekir. Çünkü bazı durumlarda hayati tehlikelere yol açacak ve deneyi yapılmamış cihazlardan dolayı başınız büyük belaya girebilir. Üretmiş olduğunuz her ürün gibi boru üretimi ile ilgilenen firmaların hemen BSC Boru Sıkıştırma Test Cihazı edinmeleri gerekir. Test cihazı elektrik borusu olarak üretilen her boru için rahatlıklar kullanılacak standart özelliklere sahiptir. Elektrik borularının üzerine belirlenen kuvvetin kontrollü bir şekilde uygulanmasıyla deney borusunun üzerinde kalan kalıcı ezilmeyi test etmek için kullanılmaktadır. Dijital kuvvet göstergesi,  1000 N kapasitesi, 0.1 N. Kuvvet hassasiyet seviyesi ile 200 mm ye kadar numune denebilen cihaz oldukça güvenilir üretilmektedir.

BSC Boru Sıkıştırma Test Cihazı biraz daha standart özelliklerinden bahsetmek gerekirse, manüel kolay kurulumu ile sizlere sunulmaktadır. Bu sayede istediğiniz de parçalarını sökerek bir kutuya koyar ve istediğiniz çalışma alanına güvenilir bir şekilde götürebilirsiniz. Ergonomik yapısı ve uzun ömürlü teknik özellikler ile sizlere sunulan deney cihazına ilave 2 adet özellik ekletebilirsiniz. Bunlar 5000 N. Kapasite seçeneği ve motor tahrikli modellerdir. İki özelliği aynı anda ekletebildiğiniz gibi yalnızca herhangi bir adedini de test cihazınıza ekletebilirsiniz. Ürünü tasarlayan ekiple iletişime geçip bu isteklerini iletebilir ve üretim aşamasından haberdar olarak özenle üretildiğine şahit olabilirsiniz. İçiniz rahat bir alışveriş yapma imkanı sunan firmaya mesai saatleri içerisinde ulaşmanız mümkün olmaktadır.

BSC Boru Sıkıştırma Test Cihazı

Hayat boyu belirli bir bedel ödenerek alınan hizmetlerden memnun kalmak isteriz. Özellikle insanlara hizmet veren firmalar, verdikleri hizmetin güvenilir ve TS ISO standartlarına uygunluğunu kanıtlamak zorundadır. Üretilen o ürünün satılması ve güvenle kullanılması yalnızca yapılan testin sonucuna bağlı olacaktır. BSC Boru Sıkıştırma Test Cihazı içinden elektrik geçen elektrik borularının sağlamlığını kanıtlamak için kullanmanız gereken başlıca deney cihazıdır. BSC Boru Sıkıştırma Test Cihazının teknik özellikleri, yükseklik 50 cm,  derinlik 20 cm, ağırlık 9 kg, genişlik 20 cm ve çalışma voltajı ise 220VAC . -0.1 KW kapasite de olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir