İmplant Test Cihazları İstanbul

İmplant Test Cihazları İstanbul

İmplant Test Cihazları İstanbul

İstanbul’da faaliyet gösteren biyomedikal test cihazları kapsamında ihtiyaçlarını karşılayan firma sektörün öncüleri arasındadır. İmplant Test Cihazları İstanbul ve daha birçok şehrimizde tercih edilmektedir. Cihazların kullanım kolaylığı yanı sıra birçok özelliği de sahiptir. Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda özelleştiren bu cihazlar ülke genelinde birçok şehre gönderilmektedir. ISO standartlarında üretilen bu cihazlar işlerinizin daha kısa sürede bitmesi konusunda da başarılıdır. Cihazlar isteğe bağlı 3, 4 ve 6 istasyonlu yaptırılabilir. Her istasyon kendine ait ısı ayarı vardır. Cihazda bulunan istasyonların her birisine farklı numune koyularak aynı anda çalışır. Aynı anda çalışabildiği gibi farklı zamanlar da çalışabilir. Elektromekanik özelliğe sahiptir. Bu da cihazın kullanım kolaylılığını rahatlıkla ortaya koymaktadır.

Diz, kalça ve omuz implantı, implant test cihazlarında rahtlıkla yapılmaktadır. Cihaz çalışırken raporlar alabilir. Geçmişe dönük raporlarınızı inceleyebilirsiniz. Hafızası oldukça geniş olan implant test cihazları İstanbul ve daha birçok şehirde kaliteli olmasından dolayı tercih edilmektedir. Aşırı yük durumunda cihazın ‘’Adverse’’ özelliği devreye girer ve cihaz kendini simüle eder. Zıplama, koşma ve tökezleme durumlarında cihaz kendini güvence altına alır. Cihazın özellikleri arasında en dikkat çekisi ise yük, hassas loadcelller ile sağlanmaktadır. Bağımlı ve bağımsız istasyonları vardır. İhtiyacınıza göre tercih edebilir, rahat kullanım imkânını yaşayabilirsiniz. Firma siparişlerinde oldukça hızlıdır. Talep ettiğiniz cihaz kısa sürede tarafınıza ulaştırılır. Ülke genelinde birçok laboratuarın hızlı bir şekilde numune yapabilmesi implant test cihazına bağlıdır.

İmplant Test Cihazları İstanbul

Her istasyonun kendine ait bir ısı dengesi vardır. Kalça-diz farklı bir ısıdayken omuz ise daha farklıdır. İmplant test cihazları İstanbul gibi büyük şehirlerin kaliteli numuneler elde edebilmesi açısından oldukça önemlidir.  Hem yük hem deplasman ağırlıklı testler yapabileceğiniz özellikli cihazlardır. Raporlarınızı dikdörtgen, üçgen ya da grafik şeklinde alabilirsiniz. İsteğe bağlı değişen bu özellikler raporları kolay okuyabilmeniz açısından da önemlidir. Cihaz maksimum 5 kN eksenel yük uygulamasına sahip olduğu için kısa sürede ciddi numuneler test edebilirsiniz. Firmanın cihazları resmi web sitesinde yer alıp gayet açıktır. Aynı zamanda cihazlara ait videolarda yer almaktadır. Daha detaylı bilgi için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir