Kyt Klozet Lavabo Yükleme Deneyi Test Cihazı

Kyt Klozet Lavabo Yükleme Deneyi Test Cihazı

Kyt Klozet Lavabo Yükleme Deneyi Test Cihazı

Evlerde, iş yerlerinde kısacası insan olan her yerde kullanılan en temel ihtiyaçların karşılandığı eşyaların büyük testlerden geçerek üretime sunulması gerekir. Aksi taktirde en ufak bir sorunda insanın başına büyük sorunlar gelebileceği gibi zararlar hem maddi hem de manevi olarak karşınıza çıkacaktır. Kyt Klozet Lavabo Yükleme Deneyi Test Cihazı asma klozetlerde yükleme deneyi için kullanılarak en hassas deney sonuçları alınması sağlanmaktadır. Ayrıca test cihazı istenilen emniyet yükünde yaklaşık 1 saat kadar bekleme özelliğine de sahiptir. Tabi yükün sabit olma kuralı ile zamanlamanın 1 saati geçmemesi sağlanmalıdır.teknoloji harika olan test cihazı 4*3 dokunmatik ekran boyu ile net bir şekilde sonuç raporları almanızı sağlayan ekrana sahiptir.

Pnomatik kuvvet yükleme sistemli Kyt Klozet Lavabo Yükleme Deneyi Test Cihazı 6 kN basma kapasitesine sahiptir. Sabit yük olarak yükü tutabilme 1 N olan ve en önemlisi de ayarlanabilir bekleme süresi ile rakiplerine fırsat tanımayan yükleme deneyi cihazı kırılınca durma özelliği sayesinde birçok riskli durumdan sizleri kurtaracaktır. Ürünün bir diğer emniyeti ise acil durdurma butonuna sahip olmasıdır. Deney bitiminde ise tekrar başa dönüş sağlayabileceğiniz programı vardır. Kuvvet duyarlılığı, hassas kalibrasyon sınıfı ve yine kullanıcı isteğine göre özel program yazılımı ile anında satın alıp sorunsuz deneyler yapabileceğiniz ürüne güvenilir firma tarafından ulaşabilirsiniz.

Kyt Klozet Lavabo Yükleme Deneyi Test Cihazı

Kyt Klozet Lavabo Yükleme Deneyi Test Cihazı yüksek teknik özelliklerinden de bahsetmek isterim. Ürün maksimum strok 500 mm sahip ve 110 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Yüksekliği 160 cm, genişliği 80 cm, derinliği 80 cm ve çalışma voltajı ise 220VAC- 0.75 KW değerinde olan muhteşem cihaz ile asma klozet dayanıklılık deneylerinizi gönül rahatlığıyla yapabilir en net sonuçlara ulaşabilirsiniz. Çıkan rapora göre ürünü tekrar baştan tasarım ederek eksiksiz sorunsuz bir ürün imalat fırsatı elde edebileceğiniz test cihazı sayesinde üretimini yapmış olduğunuz ürünün satış ciroları artacaktır. Bir telefon ile aklınıza takılan her detayı sorabilir, gerekirse dijital ortam da ürün hakkında bilgi sahibi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir