HAKKIMIZDA

Hakkımızda

İlaç, Otomotiv, Kimya, Boya, Beton ve Yapı, İş Güvenliği, Tekstil, Gıda, İnşaat, Hastane, Okul Kimya ve Fizik Lab. Çevre Teknolojileri, Su Arıtma Sistemleri, Deniz ve,Gemicilik Bileşim, Metal İşleme ve yapılandırma Uçak ve Uzay Teknolojileri, Mekatronik ve Biyoteknoloji gibi sektörlerde tüm çeşitli yöndeki Laboratuvar ve Test Çalışmalarında Cihaz, Kimyasal ve Sarf Malzemeleri konusunda Satış , Pazarlama , Teknik Destek veren kuruluş olarak her zaman dürüst ve güvene dayalı çalışmayı ilke edinen size en yakın firmadır.

Ayrıca Firmamızın faaliyet alanı içerisinde bulunan özel Cam düzenek, Tamir İşçiliği ve Laboratuvar Cihazları konusunda sağladığı Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmetleri de sunulmaktadır.


Tarihçe

Tekkim Laboratuvar Kimyasalları ve Cihazları San. Tic. Ltd. Şti. 2004 yılında İstanbul, Tuzla’da sektöre giriş yapmıştır.

Sektöre kaliteli, dürüst iş anlayışı ile giriş yaparak kısa zamanda sektörde adından söz ettirmeye başlamıştır. Müşterilerinin de desteği ve ilgisi ile Tekkimlab kısa zaman içerisinde şirket olarak tüm Türkiye genelinde Laboratuvar Cihazları, Kimyasal ve Sarf Malzemeler konusunda öncelikli tercih edilen firmalardan biri olmuştur.

  • 2004 - Tekkimlab kuruldu.
  • 2007 - Tekkimlab Ltd. Şti. oldu.
  • 2009 - Tekkimlab son teknoloji yeni cihazlar temin etmeye başladı.
  • 2010 - Tekkimlab web sitesi kuruldu.
  • 2016 - Web sitemiz yenilendi.